Po rocznej przerwie czas na nowy sezon 🙂
Przygotowania do sezonu jak zwykle zaczęły się jeszcze jesienią poprzedniego roku, a można powiedzieć, że nawet wcześniej bo w ciągu roku w tunelu został wysiany kilkukrotnie poplon (mieszanka gorczycy, rzodkwi oleistej oraz gryki). W jesieni zostało przebadane podłoże a następnie dodane zostały makro składniki w celu skorygowania poziomów NPK oraz pH. Główne problemy to ciągle zbyt wysoki poziom fosforu oraz zbyt wysokie pH. Niestety z fosforem niewiele można zrobić (poza wymiana podłoża, a to jednak na chwilę obecna nie jest opcją) i taki stan niestety utrzyma się jeszcze przez kilka lat. Natomiast w celu obniżenia pH jesienią, jeszcze przez wysiewem poplonu ozimego, zastosowana została siarka mielona w ilości 12,5kg na cały tunel. Jeżeli pH nie obniży się do wiosny do odpowiedniego poziomu (około 6,6-,67) to zabieg zostanie powtórzony wczesną wiosną.
W sezonie planuje mieć dwie dynie. Jeżeli chodzi o nasiona to głównym faworytem jest 2465.5 Sperry 2023. Drugie nasiono tak jak i nasiona na sadzonki zapasowe nie zostało jeszcze wybrane ale prawdopodobnie będzie to coś z:
Nasiono 2465 kupiłem po sezonie 2023, gdy jeszcze było w przystępnej cenie (wylicytowałem je za 50 euro w zestawie z trzema innymi nasionami). Nasiona 1802 kupiłem kilka tygodniu temu z myślą raczej o sadzonkach zapasowych ale nie wykluczam użycia ich tez jako drugiej głównej rośliny na sezon 2026. Nasiono 2465 oraz nasiona 1802 są już u mnie. Pozostałe nasiona, kupione na przełomie 2024 i 2025 roku, powinny dotrzeć do mnie w ciągu najbliższych dni.
W nadchodzącym sezonie planuje znacznie zmodyfikować plan nawożenia. Na pewno użytych zostanie więcej nawozów i stymulatorów organicznych, co niestety znacząco podniesie koszt całego nawożenia. Prawdopodobnie nie będą też używane standardowe nawozy NPK a mieszanki dostarczające jedynie azot i potas aby nie wprowadzać żadnego fosforu do podłoża.
